X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
کسب درآمد اینترنتی
زمان ثبت : شنبه 28 اردیبهشت‌ماه سال 1387 در ساعت 05:50 ب.ظ
نویسنده : روژین
عنوان : گزارش تصویری از عروسی دختر بوش

81031810

جنا بوش، دختر رییس جمهوری آمریکا در مراسمی خصوصی در مزرعه شخصی پدرش ازدواج می کند

همسر جنا، هنری هیگر ، دانشجوی بازرگانی خواهد بود که پیشتر برای کارل روو مشاور سابق رییس جمهوری آمریکا کار می کرده است.

آقای بوش در سخنرانی رادیویی هفتگی خود این مراسم را " ضیافتی پر از شادی" برای خانواده خود دانست.

خبرنگاران می گویند جزییات چندانی از این مراسم در اختیار افکار عمومی قرار نمی گیرد و حتی آسمان بالای این مزرعه و مناطق اطراف آن قرق شده است.

باربارا خواهر دوقلوی جنا ساقدوش او خواهد بود. این زوج قراردربرابر صلیبی سنگی که در این مزرعه قرار دارد سوگند ازدواج یاد کردند.

تنها چند سکنه معدود از کرافورد در میان 200 مهمان این مراسم هستند با این همه تصویر این زوج بر روی لیوان چاپ شده و در هدیه فروشی های این منطقه برای فروش توزیع شده است.

به گزارش دفتر مطبوعاتی کاخ سفید جنای 26 ساله لباس طراحی شده توسط اسکار دلا رنتا با گلدوزی و سنگ دوزی به تن خواهد داشت و همراه همسرش در بالتیمور، در 45 دقیقه ای واشنگتن زندگی خواهد کرد.

هنری هیگر که 30 سال دارد ظرف چند هفته آینده مدرک فوق لیسانس خود را در رشته مدریت بازرگانی از دانشگاه ویرجینیا خواهد گرفت.

دو نفر در سال 2004 در طول مبارزات انتخاباتی آقای بوش برای ریاست جمهوری در سال 2004 با یکدیگر آشنا شدند.

هنری هیجر از مشاوران کارل روو بود که به "مغز جورج بوش " شهرت پیدا کرده بود و پس از آن نیز برای مدتی از مشاوران سیاست گذاری کارلوس گوتیرز، وزیر بازرگانی آمریکا بود.

کاخ سفید شایعات مربوط به سفر این زوج به اروپا برای ماه عسل را تایید نکرده است

 

Bush Wedding Crawford

 

Jenna Bush Wedding

 

 

 

JENNA BUSH WEDDING

 

 

81031810

The "Angel of Love" statue decorated with a bouquet of flowers and a wedding veil is seen at sunset May 10, 2008 in Crawford, Texas. US President George W. Bush is at his Crawford, Texas ranch to attend the May 10 wedding of his daughter Jenna to her longtime beau Henry Hager.

 

Bush Wedding