کسب درآمد اینترنتی
زمان ثبت : یکشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1387 در ساعت 05:57 ب.ظ
نویسنده : روژین
عنوان : زیباترین زنان و مردان دنیا

مجله آمریکایی مردم(People) کیت هادسون را به عنوان یکی از جذابترین و محبوبترین زنان دنیا انتخاب کرد.

 weblog shad23

در شماره هفته گذشته مجله مردم، به دلیل اعلام لیست «100 نفر از زیباترین افراد دنیا»، کیت هادسون زینت بخش جلد این مجله بود.

هادسون، بازیگر 29 ساله که دختر گلدی هون(Goldie Hawn) بازیگر زن برنده اسکار است، به این مجله گفت آخرین باری را که آرایش یا مانیکور کرده است، به خاطر نمی آورد.


weblog shad23


مجله مردم اعلام کرد که در این لیست افراد به ترتیب مشخص نشده اند. در میان این افراد میلی کروس(Miley Cyrus)، ملکه زیبایی، و وانسا هودگنس(Vanessa Hudgens)، خواننده آمریکایی دیده می شدند که به دلیل انتشار عکس های نامناسب خود مورد انتقاد بسیار قرار گرفتند. هودگنس گفت:« من اخیرا یاد گرفته ام که بدون گریم، خودم خوب و زیبا باشم.»


weblog shad23


به گزارش رویترز، جنیفر لوپز، سلما هایک(Salma Hayek)، ایسلا فیشر(Isla Fisher) وهال بری که به تازگی زایمان کرده اند، برای دوازدهمین بار در این لیست حضور داشتند. همچنین جسیکا آلبا، آنجلینا جولی(برای ششمین بار) و نیکول کیدمن( نهمین بار) که باردار هستند، از کسانی بودند که در این لیست وجود داشتند.


weblog shad23جورج کلونی و برد پیت، نامزد آنجلینا جولی، نیز برای هشتمین بار در این لیست قرار گرفتند، و متیو مک کانای(Matthew McConaughey) برای پنجمین بار در لیست زیباترین زنان و مردان مجله مردم دیده می شد.