کسب درآمد اینترنتی
زمان ثبت : دوشنبه 7 مرداد‌ماه سال 1387 در ساعت 10:51 ق.ظ
نویسنده : روژین
عنوان : زیباترین جت های شخصی
 
اغلب جت های شخصی از امکانات گذراندن شب و خواب راحت برخوردار هستند. در برخی از این جت ها صندلی ها تبدیل تخت خواب های راحتی می شوند. هواپیماهای شخصی پهن پیکر مانند بویینگ 747 VIP و ایرباس A380 پرستیژ دارای اتاق خواب های مجهز هستند.
تزیینات داخلی و رنگ بیرونی بدنه این هواپیمای ایرباس طبق سلیقه شرکت کویتی الخرافی انجام شده است. عرب های خاورمیانه مشتریان وفادار و خریداران ثروتمند شرکت های هوایی در خرید جت های شخصی هستند.
تصویر دکور یک سالن نشیمن در مدل آتی بویینگ شخصی 787 VIP تا خریدارانی که بیش از 95 میلیون یورو برای تملک این هواپیمای شخصی پرداخته اند را راضی کند. البته بویینگ به انواع سلیقه های مشتریانش در تزیینات داخلی پاسخ می دهد.
هواپیمای مدل گلوبال اکسپرس ساخت گروه بمباردیه یک جت شخصی است که می تواند مسافت 11000 کیلومتر را بدون توقف بپیماید.
تزیینات داخلی زیبا و راحت یک جت شخصی ایرباس کورپوریت.
تصویر یک اتاق خواب خصوصی که گروه بویینگ در مدل آتی جت شخصی 787 VIP به مشتریانش پیشنهاد می کند. فضای وسیع ، امکانات کامل و وسایل گرانبها این اتاق را شیکتر از اتاق یک هتل 5 ستاره جلوه می دهد.
این هواپیمای ایرباس شخصی مدل A318 Elite توسط شرکت کاملوکس خریداری شده و اخیرا به این شرکت تحویل داده شده است.
اینهم دکوراسیون داخلی دیگری که گروه بویینگ برای مدل آتی بویینگ شخصی 787 VIP پیشنهاد می دهد.
تصویر یک جت شخصی چلنجر 300 ساخت گروه بمباردیه که از سازندگان عمده جت های شخصی در جهان محسوب می شود. این شرکت 3 مدل جت شخصی را تولید می کند که قیمت آنها بین 10 تا 30 میلیون یورو است. لیرجت های کوچک و سبک، جت های چلنجر و جت دور پرواز گلوبال اکسپرس.
آشپزخانه بسیار مجهز با تمام امکانات در یک بویینگ شخصی مدل 737.